Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Roll up Magnetix

Roll up Magnetix s jedinečným systémem umožňující rychlou a uživatelsky nenáročnou výměnu tisku díky magnetickému upnutí banneru ve spodní části - jen na cvaknutí. Masivní teleskopická vzpěrná tyč. Polstrovaná taška. Každý kus balený zvlášť v kartonu. Hlavní předností tohoto roll upu je možnost rychlé výměny motivu uživatelem. V případě střídání akcí nemusí být tedy nutně stejný počet základen jako bannerů.

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu

Tisk na textilní banner latexovou technologií (šetrnější k životnímu prostředí než běžné UV tiskárny, bez zápachu)


Dostupné šířky roll upu

  • 85 cm 
  • 100 cm 
  • 120 cm - na dotaz

Termín dodání: 5-7 pracovních dní
 


Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.

POZOR - uvedené slevy neplatí na stojany a dávkovače dezinfekce a příslušenství k těmto dávkovačům..
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Fotogalerie

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Roll up Magnetix"? Napište nám.